Gabinet Endokrynologii

dr n. med Ewa Bieniek

Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynologii oraz diabetologii. Posiada duże doświadczenie w pracy klinicznej.

Od 2010 roku do dzisiaj pracuje Klinice Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP) w Łodzi. Wcześniej pracowała w Oddziale Internistycznym III Szpitala im K. Jonschera w Łodzi oraz Poradniach Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Łodzi i Pabianicach.

W 2005 roku ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. W 2008 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. W 2013 roku zdała egzamin specjalizacyjny z chorób wewnętrznych, następnie w 2015 roku z zakresu diabetologii a w 2019 roku z endokrynologii.

Dr n. med. Ewa Bieniek jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego i Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego. Jest także autorem oraz współautorem wielu publikacji i streszczeń zjazdowych. Cały czas poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach. Wykonuje USG oraz BACC tarczycy. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń endokrynologicznych, prowadzeniem pacjentów z cukrzycą (w tym kobiet z cukrzycą ciążową), leczeniem otyłości, osteoporozy oraz diagnostyką zaburzeń miesiączkowania.

Możliwości odbycia wizyty na zasadach TELEPORADY

Numer rachunku w przypadku wizyty teleporady:

40 1050 1201 1000 0090 8087 4705